Misją ATB Partner jest pomaganie naszym Klientom w wyborze
najlepszych rozwiązań kredytowych, projektowych oraz przy zakupie nieruchomości

W skład naszego Zespołu wchodzą profesjonaliści od lat związani z branżą bankową, projektową oraz rynku nieruchomości co ma na celu zagwarantowanie naszym Klientom najlepszą obsługę na najwyższym poziomie.

Manager Zespołu - Tomasz Bobiec

Dane kontaktowe: e-mail: tomasz.bobiec@atbpartner.pl


Tomasz Bobiec ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży bankowej. Pracował dla największych insytucji finansowych w Polsce, korporacji międzynarodowych, w tym wysoko pozycjonowanych banków.

Dzięki tak bogatemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom jest w stanie zapewnić Klientom ATB Partner usługi na najwyższym poziomie.


Dzięki Naszemu dużemu zaangażowaniu, wysokiej jakości świadczonych usług oraz wielu pozytywnym opiniom obsługiwanych Klientów możemy poszczycić się otrzymanym w Czerwcu 2015 roku „ZŁOTYM CERTYFIKATEM WSPÓŁPRACY” od Partnera businessowego Open-Partners


Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie. Od kilku lat prowadzimy wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w ramach cyklu „Spotkanie z Praktykiem". Naszym celem jest edukowanie młodych ludzi z tematyki finansowej. Mamy dużą satysfakcję widząc jak młodzi ludzie są chętni aby chłonąć wiedzę praktyczną.


Nie bez znaczenia jest dla Nas fakt, że w latach wcześniejszych byliśmy wyróżniani i doceniani przez wiodące Banki w Polsce, otrzymując certyfikaty, odznaczenia jako „Profesjonalny Partner” zaangażowany w sprzedaż produktów bankowych